info@eluilu.ee   |   +372 562 55165
  • Eesti
  • English
KÕIK SINU ILU HEAKSTAASTAME ILU KOOSTÖÖS LOODUSE JA TEADUSEGALÕÕGASTUS JA RAHULOLU

KÕIK SINU ILU HEAKS

Ilusalongis Elu ja Ilu leiab hoolduseid kõigile - meestele, naistele ja ka lastele. Meie teenuste menüü on laiaulatuslik. Siit leiad nii juuksuri, kosmeetiku, küünetehniku, püsimeigitehniku kui ka massööri teenused. Kevad on käes ja praegu on õige aeg võidelda tselluliidiga! Nüüd on meil pakkuda 2 suurepärast hooldust tselluliidivastu võitlemisel - nii aparaadi, kui ka manuaalne hooldus.

Loe lähemalt

TAASTAME ILU KOOSTÖÖS LOODUSE JA TEADUSEGA

Mary Cohr - kosmeetikabränd, mis suudab enamat, kui oled harjunud. Ilumaailm on jõudnud nii kaugele, et nii naised kui mehed hindavad nahahoolduses võrdselt kõrgelt nii võimalikult puhtaid ja looduslikke tooraineid kui ka tehnoloogia tipptaset. Mary Cohr hooldustega koos koduhooldusega on võimalik saavutada plastikakirurgia tulemused!

Loe lähemalt

LÕÕGASTUS JA RAHULOLU

Meie hinnakirjast leiab endale sobivaid lõõgastavaid teenuseid ka kõige nõudlikum külastaja. Puhkuseks igapäeva töödest pakume hoolitsusi kätele, jalgadele, näole ja kehale. Võta endale hetk kiirest elutempost, et laadida akusid ja minna edasi säravamana, rõõmsamana ja enesekindlamana!

OLEME ILUHOOLDUSE SPETSIALISTID

Meie kasutada on uus Mary Cohr CatioVital Cellular Energy näohoolduse aparaat ja tugevatoimelised nahka parandavad näohoolduse tooted.

Meie juuksurid pakuvad teenuseid tuka lõikusest keratiin sirgenduseni.