MESO BB-GLOW

broneerimine

MESO BB-GLOW on noorendav näoprotseduur,mis tagab koheselt heledama jume ja portselansileda naha, seda tänu oma võimsatele, 100% ohututele ja looduslikele koostisosadele,mis viiakse nahka mikroneedling tehnikaga.

Meso BB-Glow-l on kõik kõrgkvaliteetse kosmeetika eelised, kuid puuduvad tavalise make-upi vahendite tekitatud probleemid (ummistunud poorid, hapnikuvaeguses nahk jne). Näoprotseduur helendab tumedaid plekke, tedretähne ja akne arme juba peale esimest korda, silendab kortsukesi, puhastab ja suleb laienenud poorid, eemaldab punetuse ja muudab hapnikuvaeguses või dehüdreeritud naha säravaks ja niisutatuks.

See pole make-up või kiire tulemus säravaks hetkeks. Hooldus niisutab ja neutraliseerib vabu radikaale, silub kortse. Nahk tundub juba alates esimesest hooldusest tervem ja säravam. Tulemus on pikaajaline.

Kuuri pikkus sõltub nahaprobleemidest ja see on 1-5 korda. Kõige paremini on tulemus näha peale 3-4 hooldust. MESO BB-GLOW SEERUMIT on kolmes toonis: hele, keskmine ja tume, et segada ja saavutada ideaalne värv vastavalt nahatoonile.

See on täiesti ohutu protseduur.

Parabeene, lõhnaaineid, allergeene, alkoholi, parafiinõli.

Sisaldab hüaluroonhapet, natural mineral pigments (värskendab nahka järk-järgult) Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Hooldus sisaldab: puhastus, toniseerimine, keemiline koorimine (õrn sobib aastaringselt), Meso BB-Glow seerum+ mikroneedling, mask, seerum, kreem + uv-kaitse.