Solaarium – kollaarium
Solaariumi soovitav pikkus on 4-10 minutit

10 soovitust parima päevitustulemuse saavutamiseks solaariumis:

1. Enne päevitamist tehke nahatüübitesti järgi kindlaks oma nahatüüp.
2. Järgige täpselt solaariumi juhendit, eriti väljatoodud päevitusaegade tabelit.
3. Solaariumi kasutamist ei soovitata alla 18 aastastele ja/või inimestele nahatüübiga I. Kui Teil on mõni nahahaigus, palun küsige oma arstilt, kas solaariumi kasutamine on soovitav. Kui Teil on akne või psoriaas, siis võib UV kiirgusel olla positiivne efekt.
4. Kui UV kiirgus tekitab allergilisi reaktsioone, soovitame Teil solaariumi kasutamisest hoiduda.
5. Soovitame Teil mitu tundi enne solaariumi kasutamist eemaldada nahalt igasugune dekoratiivkosmeetika. Samuti võtke ära kõik ehted. Kasutage ainult spetsiaalselt selleks ettenähtud solaariumikosmeetikat, näiteks Australian Gold® tooteid.
6. Mõned ravimid tõstavad märgatavalt naha tundlikkust UV kiirgusele. Lugege kõiki juhendeid ja kui Teil on mingeidki kahtlusi, siis küsige nõu oma arstilt või salongi 8-e8217dca52personalilt.
7. UV kiirgus on kahjulik paljale silmale, Te peate kandma UV kaitseprille. Eriti kui Teie silmi on opereeritud.
8. Soovitame Teil kasutada solaariumi maksimaalselt kolm korda nädalas ja kuni 50 korda aastas. Vältige alati ülepäevitamist – see tekitab päikesepõletust.
9. Päikesekaitsevahendid (SPF) ja isepäevituvad kreemid ei sobi solaariumis kasutamiseks. Sobilikud on ainult spetsiaalsed SPF kaitsepulgad kiiresti põlevate nahapiirkondade kaitseks.
10. Juhul kui Teil parast päevitamist tekivad villid või põletused, konsulteerige oma arstiga.

SAA TEADA OMA NAHATÜÜP SIIN

KOLLAARIUMI PROTSEDUURI KESTUS ON 4-8 (vastavalt kliendi vanusest)
20 + 4min

Alates 25. eluaastast väheneb inimese organismil võime iseseisvalt kollageeni sünteesida, mille tagajärjeks on naha enneaegne vananemine ja kortsude tekkimine. Fotostimulatsioon aitab meie organismi rakkude uuenemise ja kollageeni sünteesi maksimaalselt stimuleerida, aidates sellega kaasa näo ja keha nooruslikkuse taastamisele. Noorenda oma nahka omaenda kollageeni abil!7-439263bc34

Kollageeniravi on protseduur, mis aktiveerib omaenda kollageeni sünteesi tänu 633 nm lainepikkusega valgust tekitavatele kollageenilampidele. Erinevalt teistest tehnoloogiatest (laser- ja IPL süsteemid), ei avalda fotostimulatsioon 633 nm lainepikkusega valgust tekitavate kollageenilampidega soojuslikku toimet ega kahjusta kudesid.

Oluline on teada, et:
– Antud protseduur on ohutu ega nõua spetsialisti järelvalvet
– Puuduvad vastunäidustused
– Ei tekita valuaistinguid ega ebamugavustunnet, kiirgus on punane, a termiline ja sobib kõikidele nahatüüpidele
– Samuti soovitatakse antud protseduuri profülaktilistel eesmärkidel (näiteks – operatsioonijärgsel ravil ja sünnitusjärgsete venitusarmide ravimisel).
– Soodustab naha uuenemist
– protseduuril on nähtav vananemisvastane toime
– Parandab naha tekstuuri ja ainevahtust
– Kliiniliselt tõestatud kollageeni ja elastiini stimuleerimine
– Valmistab naha ette kosmeetiliseks protseduuriks
– Vähendab keskkonnast põhjustatud kahjulikke mõjusid