Vaakummassaaž – hüvasti tselluliit!

Vaakummassaaź ehk SPM (manuaalne lümfidrenaaź mehaanilise vahendiga) kiirendab ainevahetust, tugevdab sidekudet ja toniseerib nahka. Spetsiaalse aparaadi abil mõjutatakse piirkondi, kuhu on ladestunud liigset rasvkudet – tuharad, reied, kõht. Protseduuri tulemusel väheneb tselluliit märgatavalt.

Klient ei tunne valu, pigem kihelust, mis tekib vaakumpumbakeste imemisest. Peale protseduuri on nahk mõnusalt värske ja õhetav, mis näitab, et nahaalused protsessid on paremini toimima hakanud. Ka mitmeid päevi hiljem on rasvade energiaks lõhustamine suurenenud, mis on üks kaalualandamise kindlamaid viise.

Protseduur ise näeb välja nii:
-kuppudega avatakse esmalt lümfisõlmed, seejärel kantakse nahale geel, -alustatakse lümfimassaaži, mis kestab 8-9 min.
-massaaž kuppudega (kõvema vaakumiga, kiirete liigutustega) 10-12 min, kuni nahk punetama hakkab, mis on märguanne vereringe aktiveerumisest
-pinguldamine (nõrgema vaakumiga, kiirete tõmmetega).

Tulemuse saavutamiseks oleks soovitav läbida 10-st protseduurist koosnev kuur. Kui tahad tulemust hoida, siis tuleks taoline kehaooldus regulaarselt ette võtta korra kuus.
Tulemust aitavad kinnistada spetsiaalsed kreemid, mida igaüks kodus kasutada saab. Klient saab ise tulemusele kaasa aidata, kui ta tarbib vähemalt 2 liitrit vett päevas ja vaatab kriitilise pilguga üle oma toidusedeli.
Vastunäidustatud on vaakummassaž veenilaiendite, kilpnäärme haiguste, kasvajate ja südamehädade puhul.