näo- ja kehahooldussarjad on juba üle 40 aasta olnud ilumaailmas hinnatud ning brändi looja, farmaatsiadoktor Jean-Daniel Mondin osaleb isiklikult veel praegugi toodete loomises, testimises ja tootmises.

Mary Cohri bränd sai alguse, kui Jean-Daniel Mondin, tuntud prantsuse plastilise kirurgi poeg, avastas noore arstina koostisosi, mis oma omadustelt on eriti tõhusad – need aitasid dermisekihil kiiresti taastuda ja paraneda. See andiski talle tõuke proovida neid tõhusaid valemeid hoopis kosmeetikamaailmas. Selle ideega pöördus dr. Mondin tol hetkel tuntud kosmeetiku Mary Cohri poole. Uus bränd sündis koostöös Mary Cohriga, kelle uuringud omakorda looduslike koostisosade ja taimsete ekstraktide valdkonnas võimaldasid luua kõrgkvaliteetseid nahahooldustooteid.

See kosmeetikabränd peab väga oluliseks iluspetsialisti rolli ning seepärast müüakse nii salongi kui ka kodus kasutatavaid tooteid vaid salongides ja spaades – seal, kus on nende poolt koolitatud spetsialist. Praegu on Mary Cohri tooted saadaval ligikaudu 6 000 ilusalongis ja spaas üle maailma ning valikus on kaheksa erinevat näohooldusliini, meestetooted, päiksesari ja ka kehahooldustooted.

Lisaks Mary Cohr koostisainetele ja toodete valmistamise kvaliteedile muudab hooldused unikaalseks ka patenteeritud kõrgtehnoloogiline aparaat CatioVital Lift, mis on loodud selleks, et tõsta toodete ning massaaživõtete efektiivsust. See aitab tõhusalt nahka sügavpuhastada, ühtlustada ebatasasusi, tagada toimeainete imendumist ioniseerimise teel, stimuleerib, trimmib ja toniseerib nahka väga delikaatsel viisil, andes kohese ja nähtava tulemuse.

Üks Mary Cohri hitt-tooteid on eeterlike õlide kooslus hüdrogeelis „Vital Essences“, mis sisaldab endas kolme tähtsamat ja tõhusat toimeainet – eeterlikke salvei-, lavendli- ja rosmariiniõlisid ning patenteeritud kompleksi Pro-oxigen. See toode intensiivistab mitmekordselt järgnevate pealekantavate toodete toimeainete toimet ning parandab rakkude „hingamist“.

Mary Cohri hindu ei tasu karta, sest see bränd suudab pakkuda erinevas hinnaklassis hooldustooteid ja hooldusi, mida saab lubada endale iga endast lugupidav naine.