pHformula

broneerimine

pHformula pakub kiirete tulemustega keemilisi koorimisi ehk happekoorimisi igaks aastaajaks erinevate nahaprobleemide lahendamiseks.

pHformula on esimene farmatseutiline-kosmeetiline hooldussari. Erinevalt mitmetest teistest brändidest, on pHformula nahauuendussüsteem edukalt esindatud professionaalsel nahahooldusturul üle maailma, võimaldades spetsialistidel saavutada parimaid tulemusi. Farmatseutiline kosmeetika on raviomadustega kosmeetika, kus toodetesse pole lisatud lõhnaaineid, sest ravimis ei tohi olla parfüüme.

pH Formula keemilise koorimise protseduur:

pHformula hooldussüsteem rajaneb kaasaegse taastava meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine, kasutades selleks erinevaid happeid.

Kontrollitud keemilise nahauuenduse mõju on tavapärasest keemilisest koorimisest täiesti erinev. Traditsiooniliselt kasutatakse tugevat hapet kõrgel kontsentratsioonil, pHformula meetodil on mitmete hapete kombinatsioon madalamas kontsentratsioonis, seega ei põhjusta hooldus tugevat nahaärritust. Uus meetod võimaldab tänu patenteeritud toimeainete edastuse kompleksile PH-DVC™ viia toimeained väga ühtlaselt ja aeglaselt naha erinevatesse kihtidesse. Eesmärgiks on minimaalne trauma tekitamine, aga samas uute rakkude ja kudede tootmise stimuleerimine.

pHformula nahauuenduse protseduurid ei tekita põletust, tugevat koorumist ega vaja pikka taastusperioodi.

Hooldused:

A.G.E. nahauuendusmeetod

pHformula A.G.E. lahused on spetsiaalselt välja töötatud kõrgtasemeliste vananemisvastaste nahauuendusprotseduuride läbiviimiseks, et kaotada naha tavapärased vananemismärgid.

M.E.L.A. nahauuendusprotseduur

M.E.L.A nahauuendusprotseduuri ajal kasutatav pHformula powerclay savi ainulaadne koostis on ülitõhus hüperpigmentatsiooni leevendaja, mis vähendab melaniini kogunemist marrasknahas. See pärsib tõhusalt türosinaasi ensümaatilist aktiivsust, stimuleerides samal ajal marrasknaha rakkude diferentseerumist. Sellega kiirendab see marrasknaha rakutsüklid, mille tulemusel eemaldubki juba moodustunud melaniini pigment. Tänu sellele uuenduslikule ja äärmiselt tõhusale toimele saavutatakse märkimisväärseid ning silmanähtavaid tulemusi minimaalse riskiga.

A.C. nahauuendusmeetod

pHformula A.C.N.E. lahustes olevate toimeainete ainulaadne kombinatsioon on septsiaalselt välja töötatud selleks, et parandada peamisi akne ilminguid agu komedoonid, vistrikud ja mädavillid.

Kroonilist punetust leevendav nahauuendusprotseduur

Erütematotelangiektaatilise rosaatsea (ETR) leevendamiseks. See on kõige levinumat tüüpi rosaatsea, mille sümptomiteks on nina, põskede või lõua püsiv nahapunetus. Tegemist on kergesti ärrituva nahaga, mis kipitab või pakitseb sageli. ETR-iga kaasnevad tihti väikesed silmaga nähtavad veresooned (teleangiektaasia).

Lisaks ETR-ile on veel teisigi rosaatsea tüüpe:

Paapulopustulaarne rosaatsea (PPR)

Nahk on põletikuline ning sellel on näha väikesed vistrikud (muhud) või mädavillid (sisaldavad mäda). Toimeained võivad seda tüüpi rosaatseat halvendada ning veelgi enam vistrikke või mädaville tekitada.

PHformulaga ei tohi hooldada- fümatoossset ja okulaarset (silmade) rosaatseat.

V.I.T.A.C. nahauuendusprotseduur

V.I.T.A.C. nahka kirgastav süsteem sisaldab ainulaadset toimeainete kombinatsiooni, mis täiustab teiste pHformula nahauuendusprotseduuride tulemusi. Vitamiin A kiirendab rakutsüklit ning L-askorbiinhape tugevdab nahka, muutes naha kollageeni ja elastiini võrgustiku vastupidavamaks. Protseduur sobib fotovananenud ja pigmenteerunud nahal.

pHformula vastunäidustused:

 • Põletikuline nahk – trauma, vigastatud nahk, päikese- või tuulekahjustus
 • Üldhaigused – langenud immuunsus, põletikulised protsessid, palavik, nohu (nahk on kahjustunud)
 • Herpes simples viiruse aktiivne puhang
 • Rasedus ja imetamine
 • Väga tundlik nahk
 • Hiljutine näooperatsioon
 • Allergiad – piim, õunad, tsitruselised, viinamarjad, aleo vera, aspiriin jne
 • Retin-A, Accutane, Roaccutane, Renovat, Differin, või mõne muu akne või rosatcea ravimi tarvitamine
 • Kui oled teinud mikrodermabrasiooni, keemilist koorimist vms vähem kui 14 päeva enne hooldust
 • Kui oled käinud solaariumis vähem kui 10 päeva enne hooldust
 • Kui oled depileerinud nahka vähem kui 7 päeva enne hooldust
 • Kui oled ajanud habet vähem kui 12 tundi enne hooldust
 • Kui oled kasutanud hüdrokortisooni (nt Sibicort kreemi) vähem kui 10 päeva enne hooldust
 • Kui teed regulaarselt kollageeni-, täite- või Botoxi süste, siis peaks hooldust tegema 7 päeva enne süste.
broneerimine